Rolety zewnętrzne

Roleta zewnętrzna składa się ze skrzynki, w której znajduje się wał z nawiniętym pancerzem i prowadnicami bocznymi, w których ten pancerz się przemieszcza. Dzięki tej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom, rolety stanowią skuteczną ochronę termiczną, pozwalającą obniżyć koszty ogrzewania w zimie, a latem w upalne dni zapewnią przyjemny chłód oraz półmrok.
Rolety zewnętrzne stanowią również skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi i hałasem dochodzącym z zewnętrz budynku.

Oferujemy szeroką gamę profili w różnych kolorach, a także wiele optymalnych rozwiązań sterowania roletami. W ofercie posiadamy sterowanie ręczne i elektryczne, jak również centralne sterowanie programatorem elektronicznym, umożliwiającym automatyczne sterowanie roletą lub zespołem rolet. Wszystkie elementy pokrywane są lakierami o bardzo dobre trwałości kolorów i zwiększonej wytrzymałości na ścieranie i czynniki atmosferyczne.
Jest kilka sposobów montażu rolet, w zależności na jakim etapie budowy budynek się znajduje. Do każdego etapu możemy Państwu dobrać odpowiedni system, który zapewni optymalną funkcjonalność i estetykę.